Telefon: 0850 302 28 83

Malatya beyaz eya, klima ve kombi teknik servis firmamız haftanın her günü ve her saati hizmetinizdedir. Malatya ilinin tamamının buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve fırın cihazlarına teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizde Malatya ilinde ikamet ediyor ve beyaz eşya, klima veya kombi cihazlarınızdan birinin bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız 0850 302 28 83 nolu telefonumuz üzerinden bizi arayabilir veya biz sizi arayalım formumuz zerinden bize iletişim bilgilerinizi yollayıp bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

En Ksa Süre İçerisinde Yanınızdayız!

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası klima, kombi ve fırın cihazlarınızın arzalanması durumunda yaşıyacağınız mağduriyeti çok iyi anlıyoruz ve mümkün olan en ksa süre içerisinde arızanızı gideriyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma İle En iyi Hizmet

Firmamız Türkiye'nin birçok iline beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde sunmakta birlikte bütçenizi düşünüp bütçe dostu fiyatlandırmalar uygulamaktadır.

İşinin Ehli Profesyonel Teknik Ekip

Teknik servis firmamız bünyesinde çalışan tüm ustalarımız bu işin eğitimini almış, uzun yıllardır bu işi yapan ve cihazlarınızın arzasını en kısa süre içerisinde çözüp, ilk günkü gibi sizlere teslim edecek niteliktelerdir.

Parça Değişimlerinde Garantili Hizmet

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızda değişimi yapılan herhangi bir parçanız olduğu takdirde, parça takıldıktan sonraki 1 sene içerisinde cihazın aynı arızayı tekrar etmesi halinde ücretsiz olarak cihazınız onarılacaktır.

Teknik Servis Hizmeti Sunduğumuz Markalar

Malatya Teknik Servisimizle İlgili Önemli Kelimeler

malatya servis, malatya beyaz eşya servisi, malatya buzdolabı servisi, malatya çamaşır makinesi servisi, malatya bulaşık makinesi servis, malatya klima servisi, malatya kombi servisi, malatya fırın servisi, klima bakımı, malatya kombi suyu ısıtmıyor, malatya buzdolabı soğutmuyor, malatya teknik servisleri, malatya beyaz eşya servisleri, malatya servis telefonları, malatya fırın teknik servisleri, malatya klima soğutmuyor, malatya klima ısıtmıyor, malatya çamaşır makinesi ses çıkarıyor, klima servisleri malatya, kombi servisleri malatya, beyaz eşya servisleri malatya, fırın servisleri malatya, çamaşır makinesi servisleri malatya, bulaşık makinesi servisleri malatya, buzdolabı servisleri malatya, beyaz eşya servis telefonu malatya, klima servis telefonu malatya

Firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermektedir