Telefon: 0850 346 30 30

İzmir beyaz eya, klima ve kombi teknik servis firmamız haftanın her günü ve her saati hizmetinizdedir. İzmir ilinin tamamının buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve fırın cihazlarına teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizde İzmir ilinde ikamet ediyor ve beyaz eşya, klima veya kombi cihazlarınızdan birinin bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız 0850 346 30 30 nolu telefonumuz üzerinden bizi arayabilir veya biz sizi arayalım formumuz zerinden bize iletişim bilgilerinizi yollayıp bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

En Ksa Süre İçerisinde Yanınızdayız!

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası klima, kombi ve fırın cihazlarınızın arzalanması durumunda yaşıyacağınız mağduriyeti çok iyi anlıyoruz ve mümkün olan en ksa süre içerisinde arızanızı gideriyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma İle En iyi Hizmet

Firmamız Türkiye'nin birçok iline beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde sunmakta birlikte bütçenizi düşünüp bütçe dostu fiyatlandırmalar uygulamaktadır.

İşinin Ehli Profesyonel Teknik Ekip

Teknik servis firmamız bünyesinde çalışan tüm ustalarımız bu işin eğitimini almış, uzun yıllardır bu işi yapan ve cihazlarınızın arzasını en kısa süre içerisinde çözüp, ilk günkü gibi sizlere teslim edecek niteliktelerdir.

Parça Değişimlerinde Garantili Hizmet

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızda değişimi yapılan herhangi bir parçanız olduğu takdirde, parça takıldıktan sonraki 1 sene içerisinde cihazın aynı arızayı tekrar etmesi halinde ücretsiz olarak cihazınız onarılacaktır.

Teknik Servis Hizmeti Sunduğumuz Markalar

İzmir Teknik Servisimizle İlgili Önemli Kelimeler

i̇zmir servis, i̇zmir beyaz eşya servisi, i̇zmir buzdolabı servisi, i̇zmir çamaşır makinesi servisi, i̇zmir bulaşık makinesi servis, i̇zmir klima servisi, i̇zmir kombi servisi, i̇zmir fırın servisi, klima bakımı, i̇zmir kombi suyu ısıtmıyor, i̇zmir buzdolabı soğutmuyor, i̇zmir teknik servisleri, i̇zmir beyaz eşya servisleri, i̇zmir servis telefonları, i̇zmir fırın teknik servisleri, i̇zmir klima soğutmuyor, i̇zmir klima ısıtmıyor, i̇zmir çamaşır makinesi ses çıkarıyor, klima servisleri i̇zmir, kombi servisleri i̇zmir, beyaz eşya servisleri i̇zmir, fırın servisleri i̇zmir, çamaşır makinesi servisleri i̇zmir, bulaşık makinesi servisleri i̇zmir, buzdolabı servisleri i̇zmir, beyaz eşya servis telefonu i̇zmir, klima servis telefonu i̇zmir

Firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermektedir