Telefon: 0326 606 01 01

İskenderun beyaz eya, klima ve kombi teknik servis firmamız haftanın her günü ve her saati hizmetinizdedir. İskenderun ilinin tamamının buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve fırın cihazlarına teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizde İskenderun ilinde ikamet ediyor ve beyaz eşya, klima veya kombi cihazlarınızdan birinin bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız 0326 606 01 01 nolu telefonumuz üzerinden bizi arayabilir veya biz sizi arayalım formumuz zerinden bize iletişim bilgilerinizi yollayıp bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

En Ksa Süre İçerisinde Yanınızdayız!

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası klima, kombi ve fırın cihazlarınızın arzalanması durumunda yaşıyacağınız mağduriyeti çok iyi anlıyoruz ve mümkün olan en ksa süre içerisinde arızanızı gideriyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma İle En iyi Hizmet

Firmamız Türkiye'nin birçok iline beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde sunmakta birlikte bütçenizi düşünüp bütçe dostu fiyatlandırmalar uygulamaktadır.

İşinin Ehli Profesyonel Teknik Ekip

Teknik servis firmamız bünyesinde çalışan tüm ustalarımız bu işin eğitimini almış, uzun yıllardır bu işi yapan ve cihazlarınızın arzasını en kısa süre içerisinde çözüp, ilk günkü gibi sizlere teslim edecek niteliktelerdir.

Parça Değişimlerinde Garantili Hizmet

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızda değişimi yapılan herhangi bir parçanız olduğu takdirde, parça takıldıktan sonraki 1 sene içerisinde cihazın aynı arızayı tekrar etmesi halinde ücretsiz olarak cihazınız onarılacaktır.

Teknik Servis Hizmeti Sunduğumuz Markalar

İskenderun Teknik Servisimizle İlgili Önemli Kelimeler

i̇skenderun servis, i̇skenderun beyaz eşya servisi, i̇skenderun buzdolabı servisi, i̇skenderun çamaşır makinesi servisi, i̇skenderun bulaşık makinesi servis, i̇skenderun klima servisi, i̇skenderun kombi servisi, i̇skenderun fırın servisi, klima bakımı, i̇skenderun kombi suyu ısıtmıyor, i̇skenderun buzdolabı soğutmuyor, i̇skenderun teknik servisleri, i̇skenderun beyaz eşya servisleri, i̇skenderun servis telefonları, i̇skenderun fırın teknik servisleri, i̇skenderun klima soğutmuyor, i̇skenderun klima ısıtmıyor, i̇skenderun çamaşır makinesi ses çıkarıyor, klima servisleri i̇skenderun, kombi servisleri i̇skenderun, beyaz eşya servisleri i̇skenderun, fırın servisleri i̇skenderun, çamaşır makinesi servisleri i̇skenderun, bulaşık makinesi servisleri i̇skenderun, buzdolabı servisleri i̇skenderun, beyaz eşya servis telefonu i̇skenderun, klima servis telefonu i̇skenderun

Firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermektedir