Telefon: 0850 346 91 91

Adana beyaz eya, klima ve kombi teknik servis firmamız haftanın her günü ve her saati hizmetinizdedir. Adana ilinin tamamının buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve fırın cihazlarına teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizde Adana ilinde ikamet ediyor ve beyaz eşya, klima veya kombi cihazlarınızdan birinin bakımını veya onarımını yaptırmak istiyorsanız 0850 346 91 91 nolu telefonumuz üzerinden bizi arayabilir veya biz sizi arayalım formumuz zerinden bize iletişim bilgilerinizi yollayıp bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

En Ksa Süre İçerisinde Yanınızdayız!

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası klima, kombi ve fırın cihazlarınızın arzalanması durumunda yaşıyacağınız mağduriyeti çok iyi anlıyoruz ve mümkün olan en ksa süre içerisinde arızanızı gideriyoruz.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma İle En iyi Hizmet

Firmamız Türkiye'nin birçok iline beyaz eşya, klima ve kombi teknik servis hizmetini en kaliteli şekilde sunmakta birlikte bütçenizi düşünüp bütçe dostu fiyatlandırmalar uygulamaktadır.

İşinin Ehli Profesyonel Teknik Ekip

Teknik servis firmamız bünyesinde çalışan tüm ustalarımız bu işin eğitimini almış, uzun yıllardır bu işi yapan ve cihazlarınızın arzasını en kısa süre içerisinde çözüp, ilk günkü gibi sizlere teslim edecek niteliktelerdir.

Parça Değişimlerinde Garantili Hizmet

Beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızda değişimi yapılan herhangi bir parçanız olduğu takdirde, parça takıldıktan sonraki 1 sene içerisinde cihazın aynı arızayı tekrar etmesi halinde ücretsiz olarak cihazınız onarılacaktır.

Teknik Servis Hizmeti Sunduğumuz Markalar

Adana Teknik Servisimizle İlgili Önemli Kelimeler

adana servis, adana beyaz eşya servisi, adana buzdolabı servisi, adana çamaşır makinesi servisi, adana bulaşık makinesi servis, adana klima servisi, adana kombi servisi, adana fırın servisi, klima bakımı, adana kombi suyu ısıtmıyor, adana buzdolabı soğutmuyor, adana teknik servisleri, adana beyaz eşya servisleri, adana servis telefonları, adana fırın teknik servisleri, adana klima soğutmuyor, adana klima ısıtmıyor, adana çamaşır makinesi ses çıkarıyor, klima servisleri adana, kombi servisleri adana, beyaz eşya servisleri adana, fırın servisleri adana, çamaşır makinesi servisleri adana, bulaşık makinesi servisleri adana, buzdolabı servisleri adana, beyaz eşya servis telefonu adana, klima servis telefonu adana

Firmamız sektörde özel servis olarak hizmet vermektedir